Android TV Box - TV Stick | Nasıl IPTV İzlenir?

Android TV Box'ta Nasıl IPTV İzlenir?
Android TV Stick'te Nasıl IPTV İzlenir? 
IPTV İzlemek için Hangi Uygulamayı İndirmeliyim?
IPTV Kurulumu ve Yüklemesi Nasıl Yapılır?

Android TV Box ve TV Stick ile MOD IPTV İzle

MOD IPTV ile Xiaomi Mi TV Box, Xiaomi Mi TV Stick, Sunny Prime TV Stick, Next PlayBox gibi android tv box ve tv stick cihazlarında iptv izlemek çok kolaydır. Sadece 2 dakikada kurulum yapıp iptv kanallarımızı izlemeye başlayabilirsiniz. 

Android TV Box ve TV Stick cihazlarınızda iptv izlemek için uygulama marketine (Google Play) giriş yapmalı ve bir iptv oynatıcı uygulaması indirmelisiniz.

Daha iyi yardımcı olabilir;

Aşağıda, Android TV Box ve TV Stick cihazlarınzıda iptv izlemek için gerekli olan uygulamaların listesi ve detaylı kurulum anlatımları sizin için hazırlanmıştır. Uygulamalardan birini indirdikten sonra iptv kanalları için MOD IPTV üyeliğine sahip olmanız gerekir.

MODIPTV üyeliği nasıl satın alınır?

Paketlerimizden birini satın aldığınızda size m3u_plus link, sunucu url, kullanıcı adı ve şifre vereceğiz. Bu bilgileri sitemizde anlatılan uygulamalara yükledikten sonra kanallarınız otomatik olarak gelecektir. Sonrasında istediğiniz kanala tıklayıp izlemeye başlayabilirsiniz.

PLAN

Number

minutes

Price

Price for 1 minute

1 AY

10 EUR


Tüm Premium Kanallar


3 AY

25 EUR 


Tüm Premium Kanallar

%27 tasarruf edin

6 AY

36 EUR Tüm Premium Kanallar

%45 tasarruf edin

12 AY

60 EUR


Tüm Premium Kanallar

%55 tasarruf edin

%55 Tasarruf Edin!
WordPress Pricing Table Plugin

Hemen İzlemeye Başla

Hangi paketi satın almak istediğinizi bize WhatsApp üzerinden yazabilirsiniz. 10 dakika içinde mail adresinize teslimat yapılacaktır. Teslimattan sonra sadece 2 dakika içinde yükleyip izlemeye başlayabilirsiniz.

İndirme / Kurulum / Yükleme Anlatımları

Android TV Box ve TV Sitck'te IPTV İzleme Uygulamaları

Xiaomi Mi TV Box, Xiaomi Mi TV Stick, Sunny Prime TV Stick, Next PlayBox veya diğer android tv box ve tv stick cihazınızın uygulama marketine (Google Play) giriş yapıp, aşağıdaki uygulamalardan birini indirip aktif etmelisiniz. İndirdikten sonra “kurulum/yükleme rehberi”ne tıklarsanız resimli anlatımlarımızı inceleyerek kolayca kurulum yapabilir ve iptv izlemeye başlayabilirsiniz.

Bu uygulamalardan birini indirdikten sonra kanalları izleyebilmeniz için MOD IPTV üyeliğiniz olmalıdır.

Hangisi size uygun?

Cihazınızın uygulama marketinde yukarıdaki uygulamalardan hangisi çıkıyorsa indirebilirsiniz.
MODIPTV üyeliğinizi bu uygulamalara yükleme işlemi çok kolaydır.

MODIPTV ile hangi kanallar izlenebilir?

Satın aldığınız üyeliği sitemizde anlatılan uygulamalara yükledikten sonra 20.000’den fazla içerik izlenebilir olacaktır. Bunun 4.000’den fazlası canlı kanal, 16.000’den fazlası ise film ve dizi gibi seç izle içeriğidir.

Seç izle içeriklerini durdur/oynat – ileri/geri sar – dil/alt yazı seç özellikleri ile izleyebilirsiniz.

Canlı spor, sinema, belgesel, ulusal kanallar, haber, çocuk, müzik kanalları gibi ücretli abonelik gerektiren kanalları sadece paket fiyatlarımız karşılığında izleyebilirsiniz.

MODIPTV.com
Full HD IPTV Server

×

Bu Sayfada Neler Var?