Orhan

Net! Kullandığım en iyi iptv.

Soner

5/5 herkese tavsiye ederim.

Melis

Çocuk kanalları harika.

Tugay

Full HD kanalları çok beğendim.

Sedat

Spor kanallarında kalite harika.

Ömer

Yeni çıkan filmler çabucak ekleniyor.

Uğur

Dizileri ve maçları kaçırmıyorum.

  4.000+

  canlı kanal

  16.000+

  seç-izle film/dizi

  Otomatik

  kanal güncellemeleri

  modiptv-telefondan izle
  5 dk'da teslimat & 3 dk'da kurulum

  Dilediğiniz paketi güvenle satın alın, kolay kurulum rehberimiz ile hemen izlemeye başlayın.

  Hızlı Cevaplar

  Merak edebileceğiniz cevaplar olabilir...

  Tüm paketlerimiz full pakettir. Yerli/yabancı canlı spor, sinema, film-dizi, ulusal kanallar, belgesel kanalları, çocuk, haber, müzik ve daha bir çok kategoride toplamda 20.000'den fazla içeriğimiz mevcuttur.

  Kanallarımız SD-HD-FHD-4K görüntü kalitesine sahiptir. Canlı kanallarımız genel olarak HD-FHD, seç-izle film/dizi içeriklerimiz HD-FHD-4K görüntü kalitesine sahiptir.

  Satın Al sayfamızdan iptv fiyatları bölümünü inceledikten sonra iptv satın al butonu ile güvenle satın alabilirsiniz. Ardından kullanıcı adı, şifre, m3u link gibi üyelik bilgilerinizi mail adresinize teslim edeceğiz. Hemen ardından kurulum yapıp izleyebilirsiniz.

  Üyeliğinizi smart tv, bilgisayar, telefon, android tv box/tv stick ve diğer iptv destekli cihazlara kurabilirsiniz. Kurulum Rehberi sayfamızda resimli anlatımlarımız mevcuttur.

  Hayır. Satın almış olan üyelerimizi korumak adına ve güvenlik nedeniyle ücretsiz yayın sunmuyoruz.

  20.000’den fazla kaliteli iptv kanalını tek paket altında topladık. Smart TV, telefon, bilgisayar, tv box ve diğer iptv destekli cihazlarınıza kurulum yapıp izleyebilirsiniz. Kolay kurulum rehberimiz sayesinde kurulum bilginiz olmasa bile sadece 3 dakikada kurulum yapabilirsiniz. Türkiye, Almanya ve bir çok ülkenin en sevilen kanalları parmağınızın ucunda. Üstelik yüksek görüntü kalitesi ile. Hemen iptv fiyatları sayfamızdan paketlerimizi inceleyin ve size uygun olanı iptv satın al butonu ile güvenle satın alın. MOD IPTV güvencesi ile uzun süreli kaliteli bir iptv deneyimi yaşayın.

  MODIPTV.com
  Full HD IPTV Server