Orhan

Net! Kullandığım en iyi iptv.

Soner

5/5 herkese tavsiye ederim.

Melis

Çocuk kanalları harika.

Tugay

Full HD kanalları çok beğendim.

Sedat

Spor kanallarında kalite harika.

Ömer

Yeni çıkan filmler çabucak ekleniyor.

Uğur

Dizileri ve maçları kaçırmıyorum.

4.000+

canlı kanal

16.000+

seç-izle film/dizi

Otomatik

kanal güncellemeleri

modiptv-telefondan izle
5 dk'da teslimat & 3 dk'da kurulum

Dilediğiniz paketi güvenle satın alın, kolay kurulum rehberimiz ile hemen izlemeye başlayın.

Hızlı Cevaplar

Merak edebileceğiniz cevaplar olabilir...

Paketlerde hangi kanallar var?

Tüm paketlerimiz full pakettir. Yerli/yabancı canlı spor, sinema, film-dizi, ulusal kanallar, belgesel kanalları, çocuk, haber, müzik ve daha bir çok kategoride toplamda 20.000’den fazla içeriğimiz mevcuttur.

Görüntü kalitesi nasıl?

Kanallarımız SD-HD-FHD-4K görüntü kalitesine sahiptir. Canlı kanallarımız genel olarak HD-FHD, seç-izle film/dizi içeriklerimiz HD-FHD-4K görüntü kalitesine sahiptir.

Nasıl satın alabilirim?

Satın Al sayfamızdan iptv fiyatları bölümünü inceledikten sonra iptv satın al butonu ile güvenle satın alabilirsiniz. Ardından kullanıcı adı, şifre, m3u link gibi üyelik bilgilerinizi mail adresinize teslim edeceğiz. Hemen ardından kurulum yapıp izleyebilirsiniz.

Nasıl kurulum yapabilirim?

Üyeliğinizi smart tv, bilgisayar, telefon, android tv box/tv stick ve diğer iptv destekli cihazlara kurabilirsiniz. Kurulum Rehberi sayfamızda resimli anlatımlarımız mevcuttur.

Test yayını var mı?

Hayır. Satın almış olan üyelerimizi korumak adına ve güvenlik nedeniyle ücretsiz yayın sunmuyoruz.

20.000’den fazla kaliteli iptv kanalını tek paket altında topladık. Smart TV, telefon, bilgisayar, tv box ve diğer iptv destekli cihazlarınıza kurulum yapıp izleyebilirsiniz. Kolay kurulum rehberimiz sayesinde kurulum bilginiz olmasa bile sadece 3 dakikada kurulum yapabilirsiniz. Türkiye, Almanya ve bir çok ülkenin en sevilen kanalları parmağınızın ucunda. Üstelik yüksek görüntü kalitesi ile. Hemen iptv fiyatları sayfamızdan paketlerimizi inceleyin ve size uygun olanı iptv satın al butonu ile güvenle satın alın. MOD IPTV güvencesi ile uzun süreli kaliteli bir iptv deneyimi yaşayın.

MODIPTV.com
Full HD IPTV Server