Samsung Smart TV için En İyi 5 IPTV Uygulaması

Samsung Smart TV ile Nasıl IPTV İzlenir?
Samsung Smart TV için En İyi IPTV Uygulamaları Hangileri?
MOD IPTV Üyeliği Samsung Smart TV' ye Nasıl Yüklenir?

Samsung Smart TV ile MOD IPTV İzle

MOD IPTV’ den satın aldığınız iptv üyeliğinizi Samsung Smart TV’ nizde izlemek için bir iptv oynatıcı uygulaması indirmeniz ve aktif etmeniz gerekir. Uygulama marketinde bir çok uygulama mevcut ancak sizin için en iyilerini listeledik. Bu sayede üyeliğinizdeki kanalları en iyi şekilde izleyebileceksiniz. Sizin için listelediğimiz Samsung Smart TV için en iyi 5 iptv izleme (oynatıcı) uygulamasının ortak özelliği; basit kullanım, kolay kurulum ve yükleme, stabil çalışıyor olmasıdır. 

Smart TV’ nizin modeline ve bulunduğunuz ülkeye bağlı olarak her uygulama sizin TV’ nizde çıkmayabilir. Bu durumda diğer uygulamalardan birini indirmeniz gerekir.

Uygulamalardan birini TV’ nize indirip aktif ettikten sonra kanalları izleyebilmek için MOD IPTV üyeliğine sahip olmanız gerekir.

MODIPTV üyeliği nasıl satın alınır?

Paketlerimizden birini satın aldığınızda size m3u_plus link, sunucu url, kullanıcı adı ve şifre vereceğiz. Bu bilgileri sitemizde anlatılan uygulamalara yükledikten sonra kanallarınız otomatik olarak gelecektir. Sonrasında istediğiniz kanala tıklayıp izlemeye başlayabilirsiniz.

PLAN

Number

minutes

Price

Price for 1 minute

1 AY

10 EUR


Tüm Premium Kanallar


3 AY

25 EUR 


Tüm Premium Kanallar

%27 tasarruf edin

6 AY

36 EUR Tüm Premium Kanallar

%45 tasarruf edin

12 AY

60 EUR


Tüm Premium Kanallar

%55 tasarruf edin

%55 Tasarruf Edin!
WordPress Pricing Table Plugin

Samsung Smart TV için En İyi 5 IPTV Uygulaması

Samsung Smart TV’ nizin uygulama marketinden (Samsung Apps) indirebileceğiniz bu iptv oynatıcı uygulamaları ile MOD IPTV’ den satın aldığınız üyeliği kolayca yükleyebilir ve hemen iptv izlemeye başlayabilirsiniz.

Samsung Smart TV IPTV Kurulumu

1) SMART IPTV

SMART IPTV uygulaması, Samsung Smart TV’ nize yükleyebileceğiniz uygulamalar arasında en eski ve devamlılığı olan uygulamalardan biridir. Bizim de MOD IPTV olarak önerdiğimiz bir uygulamadır.

SMART IPTV Özellikleri

 • Otomatik kanal listesi güncelleme
 • Kanal gruplandırma
 • Dil/alt yazı seçimi (VOD içeriklerde)
 • MAC pin kilidi

SMART IPTV ile kanalları sinema-spor-dizi-belgesel gibi gruplara ayırabilirsiniz. Bu sayede aradığınız kanalı daha kolay bulabilirsiniz. Uygulama başladığında listeyi yenile seçeneğini aktif ederseniz, uygulama açıldığında kanal listesi en güncel hali ile yüklenecektir. Bu sayede elle güncelleme yapmadan, her zaman en güncel listenizi kullanabilirsiniz ve eklediğimiz kanalları anında izleyebilirsiniz. Smart IPTV, detaylı ayarlanabilir seçenekleri sizin için arka planda otomatik olarak ayarlar. Size sadece kanal gruplandırma gibi basit özellikleri bırakarak kolay bir arayüz sunar.

SMART IPTV Kurulum / Yükleme

TV’ nizin uygulama marketinde (Apps) SMART IPTV yazıp aratarak, uygulamayı bulup indirebilir ve kurulum yapabilirsiniz.

Samsung Smart TV’ nize SMART IPTV kurulumunun ve MOD IPTV üyeliğinizi yüklemenin nasıl yapıldığı web sitemizde anlatılmıştır.

SMART IPTV Kurulum / Yükleme  (Resimli Anlatım): https://www.modiptv1.com/smart-iptv-kurulumu/

Talimatları uygulayarak kolayca MOD IPTV üyeliğinizi izleyebilirsiniz. Tüm kurulum ve yükleme işlemi sadece 2 dakika sürer.

2) NET IPTV

NET IPTV uygulaması Samsung Smart TV’ nize yükleyebileceğiniz bir başka iptv oynatıcı uygulamasıdır. Kullanıcılarımızın genel olarak memnun olduğu bir uygulamadır. MOD IPTV olarak biz de öneriyoruz.

NET IPTV Özellikleri

 • Otomatik kanal listesi güncelleme
 • Kanal gruplandırma
 • Dil/alt yazı seçimi (VOD içeriklerde)
 • MAC şifreleme

Samsung Smart TV’ nize NET IPTV uygulamasını kurup MOD IPTV üyeliğinizi yüklediğinizde, uygulamanın kanal gruplandırma, dil/altyazı seçme, MAC adresine şifre koruması koyarak izinsiz yükleme ve silmeleri engelleme, otomatik kanal listesi güncellemesi gibi özelliklerinden yararlanabilirsiniz. NET IPTV basit arayüzü ile size kolay bir kumanda kullanımı sağlar. Kanallarınız arasında rahatça gezebilirsiniz. Ayrıntılı ayarları arka planda tutar ve kendisi ayarlar.

NET IPTV Kurulum / Yükleme

TV’ nizin uygulama marketinde (Apps) NET IPTV yazıp aratarak, uygulamayı bulup indirebilir ve kurulum yapabilirsiniz.

Samsung Smart TV’ nize NET IPTV kurulumunun ve MOD IPTV üyeliğinizi yüklemenin nasıl yapıldığı web sitemizde anlatılmıştır.

NET IPTV Kurulum / Yükleme  (Resimli Anlatım): https://www.modiptv1.com/net-iptv-kurulumu/

Talimatları uygulayarak kolayca MOD IPTV üyeliğinizi izleyebilirsiniz. Tüm kurulum ve yükleme işlemi sadece 2 dakika sürer.

3) IPTV SMARTERS

IPTV SMARTERS uygulaması Samsung Smart TV’ nize yükleyebileceğiniz en iyi iptv uygulamalarından biridir. MOD IPTV olarak biz de bu uygulamayı kullanıcılarımıza öneriyoruz.

IPTV SMARTERS Özellikleri

 • Otomatik kanal listesi güncelleme
 • 3 ana gruba ayrılmış içerikler
 • Diz/alt yazı seçimi (VOD içeriklerde)
 • Basit ve başarılı kullanıcı arayüzü

IPTV SMARTERS uygulamasını TV’ nize indirdikten sonra MOD IPTV üyeliğinizi yükleyerek iptv izleyebilirsiniz. Uygulamanın dil ve alt yazı seçim özelliğini, canlı kanallar – filmler – diziler olarak ayrılmış ve kendi içlerinde de spor, sinema, belgesel, haber kanalları gibi ayrılmış kanalları kolayca bulabilirsiniz. Uygulamanın kanal arama özelliğini de kullanarak bunu daha kolay hale getirebilirsiniz. Uygulama her açılışta sizin için en güncel kanal listemizi indirecektir. Güncelleme için yapmanız gereken extra bir işlem yoktur. IPTV SMARTERS uygulaması Samsung Smart TV kullanıcılarımızın kullandığı ve memnun olduğu bir uygulamadır.

IPTV SMARTERS Kurulum / Yükleme

TV’ nizin uygulama marketinde (Apps) IPTV SMARTERS yazıp aratarak, uygulamayı bulup indirebilir ve kurulum yapabilirsiniz.

Samsung Smart TV’ nize IPTV SMARTERS kurulumunun ve MOD IPTV üyeliğinizi yüklemenin nasıl yapıldığı web sitemizde anlatılmıştır.

IPTV SMARTERS Kurulum / Yükleme  (Resimli Anlatım): https://www.modiptv1.com/iptv-smarters-pro-kurulumu/

Talimatları uygulayarak kolayca MOD IPTV üyeliğinizi izleyebilirsiniz. Tüm kurulum ve yükleme işlemi sadece 2 dakika sürer.

4) SET IPTV

Samsung Smart TV’ nize yükleyebileceğiniz iptv oynatıcı uygulamalarından biri de SET IPTV’ dir. Bu uygulama iptv izlemek için en iyi uygulamalardan biridir. Çok basit bir arayüze sahiptir.

SET IPTV Özellikleri

 • Otomatik kanal listesi güncelleme
 • 3 ana gruba ayrılmış içerikler
 • Diz/alt yazı seçimi (VOD içeriklerde)

SET IPTV uygulaması ana ekranda sizi 3 grupla karşılar. Canlı kanallar, filmler ve diziler. Bu kategorilere girdiğinizde kendi içlerinde spor, sinema, belgesel, ulusal kanallar gibi ayrı gruplara ayrılmış halde içerikleri görebilirsiniz. SET IPTV uygulaması ile film ve dizi gibi VOD içeriklerde alt yazı ve dil seçimi yapabilirsiniz. Uygulamayı her açtığınızda en güncel kanal listemizi indirecektir. Extra bir şey yapmanıza gerek olmadan istediğiniz kanalı izleyebilirsiniz.

SET IPTV Kurulum / Yükleme

TV’ nizin uygulama marketinde (Apps) SET IPTV yazıp aratarak, uygulamayı bulup indirebilir ve kurulum yapabilirsiniz.

Samsung Smart TV’ nize SET IPTV kurulumunun ve MOD IPTV üyeliğinizi yüklemenin nasıl yapıldığı web sitemizde anlatılmıştır.

SET IPTV Kurulum / Yükleme  (Resimli Anlatım): https://www.modiptv1.com/set-iptv-kurulumu/

Talimatları uygulayarak kolayca MOD IPTV üyeliğinizi izleyebilirsiniz. Tüm kurulum ve yükleme işlemi sadece 2 dakika sürer.

5) QUZU TV IPTV

QUZU TV IPTV uygulaması Samsung Smart TV’ nize yükleyebileceğiniz en iyi iptv oynatıcılardan biridir. Uygulamanın arayüzü diğer uygulamalardan ayrılır şekilde görsel açıdan güzeldir.

QUZU TV IPTV Özellikleri

 • Otomatik kanal listesi güncelleme
 • Gruplandırılmış kanallar
 • Başarılı arayüz
 • Dil/alt yazı seçimi (VOD içeriklerde)
 • Film ve dizi detayı

QUZU TV IPTV uygulaması ile kanalları gruplara ayrılmış şekilde kullanabilirsiniz. Bu sayede aradığınız içeriği çok daha kolay bulabilirsiniz. VOD içeriklerde dil ve alt yazı seçimi yapabilirsiniz. Film ve dizilerde içerik detayını uygulama sizin için görüntüleyecektir. Kullanımı basittir ve arayüzü kullanıcı deneyimi açısından iyidir. Üyelerimizin genelde memnun olduğu bir uygulamadır.

QUZU TV IPTV Kurulum / Yükleme

TV’ nizin uygulama marketinde (Apps) QUZU TV IPTV yazıp aratarak, uygulamayı bulup indirebilir ve kurulum yapabilirsiniz.

Samsung Smart TV’ nize QUZU TV IPTV kurulumunun ve MOD IPTV üyeliğinizi yüklemenin nasıl yapıldığı web sitemizde anlatılmıştır.

QUZU TV IPTV Kurulum / Yükleme  (Resimli Anlatım): https://www.modiptv1.com/quzu-tv-iptv-kurulumu/

Talimatları uygulayarak kolayca MOD IPTV üyeliğinizi izleyebilirsiniz. Tüm kurulum ve yükleme işlemi sadece 2 dakika sürer.

Hemen İzlemeye Başla

Hangi paketi satın almak istediğinizi bize WhatsApp üzerinden yazabilirsiniz. 10 dakika içinde mail adresinize teslimat yapılacaktır. Teslimattan sonra sadece 2 dakika içinde yükleyip izlemeye başlayabilirsiniz.

MODIPTV ile hangi kanallar izlenebilir?

Satın aldığınız üyeliği sitemizde anlatılan uygulamalara yükledikten sonra 20.000’den fazla içerik izlenebilir olacaktır. Bunun 4.000’den fazlası canlı kanal, 16.000’den fazlası ise film ve dizi gibi seç izle içeriğidir.

Seç izle içeriklerini durdur/oynat – ileri/geri sar – dil/alt yazı seç özellikleri ile izleyebilirsiniz.

Canlı spor, sinema, belgesel, ulusal kanallar, haber, çocuk, müzik kanalları gibi ücretli abonelik gerektiren kanalları sadece paket fiyatlarımız karşılığında izleyebilirsiniz.

MODIPTV üyeliği başka hangi uygulamalar ile izlenebilir?

Smart TV, TV box ve TV stick cihazları ile uyumlu uygulamalar;

NET IPTV
SMART IPTV
SS IPTV
FLIX IPTV
SET IPTV
QUZU IPTV
ASX IPTV
DUBLEX PLAY
HOME IPTV
SMART TV CLUB
GSE SMART IPTV
XCIPTV / OTR PLAYER
IPTV SMARTERS
SMARTERS PLAYER LITE
SMART ONE IPTV
BAY IPTV
TELEVIZO
OTT NAVIGATOR IPTV

Telefon ve tablet ile uyumlu uygulamalar;

QUZU IPTV
GSE SMART IPTV
XCIPTV / OTR PLAYER
IPTV SMARTERS
SMARTERS PLAYER LITE
TELEVIZO
OTT NAVIGATOR IPTV
CLOUD STREAM PLAYER

Bilgisayar ile uyumlu uygulamalar;

VLC MEDIA PLAYER
KODI
GSE SMART IPTV
IPTV SMARTERS
SMARTERS PLAYER LITE

IPTV destekli cihazlar ile uyumlu yazılımlar;

Cihazınızda Xtream, X-Panel, My TV Online menüleri varsa uyumludur.

Hangisi size uygun?

Cihazınızın uygulama marketinde yukarıdaki uygulamalardan hangisi çıkıyorsa indirebilirsiniz.
MODIPTV üyeliğinizi bu uygulamalara yükleme işlemi çok kolaydır.

MODIPTV.com
Full HD IPTV Server

×

Bu Sayfada Neler Var?