Xiaomi Mi Box S IPTV Kurulum/Yükleme

Xiaomi Mi Box S 4K Android TV Box'ta nasıl iptv izlenir?
Mi Box S'te iptv izlemek için hangi uygulama gerekli?
Mi Box S'e iptv kurulumu nasıl yapılır?

Xiaomi Mi Box S ile MOD IPTV İzle

Xiaomi Mi Box S 4K Android TV Box cihazında iptv izlemek çok basittir. MOD IPTV’den satın aldığınız üyeliğin, Mi Box S cihazınıza kurulum ve yükleme işlemleri sadece 2 dakika sürer.

Mi Box S iptv kurulum ve yükleme işlemini yaptıktan sonra cihazın kumandası ile tüm kontrol elinizde olacaktır. Normal televizyon izler gibi Mi Box S kumandası ile kanallar arasında gezinebilir, dil/alt yazı seçimi yapabilir, kanalı favorilere ekleyebilir ve daha bir çok işlemi yapabilirsiniz.

Xiaomi Mi Box S ile iptv izlemek için 2 şeye ihtiyacınız var;

  1. Aşağıda anlatılan uygulamalardan birini Mi Box S cihazınıza indirip aktif etmelisiniz.
  2. MOD IPTV üyesi olmalısınız ve üyeliğinizi, Mi Box S cihazınıza indirdiğiniz uygulamaya yüklemelisiniz.

MODIPTV üyeliği nasıl satın alınır?

Paketlerimizden birini satın aldığınızda size kullanıcı adı, şifre, server url ve m3u link veriyoruz. Bu bilgiler ile Mi Box S iptv kurulumu yaptığınızda kanal listeniz otomatik olarak yüklenecektir. Hemen iptv satın al, sadece 2 dakikada kurulum yap, 20.000’den fazla kanalı Mi Box S cihazında izlemeye başla.

PLAN

Number

minutes

Price

Price for 1 minute

1 AY

10 EUR


Tüm Premium Kanallar


3 AY

25 EUR 


Tüm Premium Kanallar

%27 tasarruf edin

6 AY

36 EUR Tüm Premium Kanallar

%45 tasarruf edin

12 AY

60 EUR


Tüm Premium Kanallar

%55 tasarruf edin

%55 Tasarruf Edin!
WordPress Pricing Table Plugin

Hemen İzlemeye Başla

Hangi paketi satın almak istediğinizi bize WhatsApp üzerinden yazabilirsiniz. 10 dakika içinde mail adresinize teslimat yapılacaktır. Sonra sadece 2 dakikada Mi Box S iptv yüklemesi yapıp izlemeye başlayabilirsiniz.

İndirme / Kurulum / Yükleme Anlatımları

Xiaomi Mi Box S IPTV İzleme Uygulamaları

Xiaomi Mi Box S 4K Android TV Box iptv kurulumu ve yükleme işlemi yapmak için bir iptv oynatıcı uygulamasını cihazınıza indirmeli ve aktif etmelisiniz. Aşağıda Mi Box S ile iptv izlemek için ihtiyacınız olan uygulamalar listelenmiştir.

Cihazınızın uygulama marketine (Google Play) giriş yaptıktan sonra bu uygulamalardan birini indirmelisiniz. İndirdikten sonra MOD IPTV üyeliğinizi nasıl yükleyeceğinizi öğrenmek için “kurulum/yükleme rehberi”ne tıklarsanız resimli-detaylı anlatım sayesinde sadece 2 dakikada kurulum yapıp iptv kanallarımızı izlemeye başlayabilirsiniz.

Uygulamalardan birini indirip aktif ettikten sonra kanalları izleyebilmek için MOD IPTV üyeliğine sahip olmanız gerekir.

Hangisi size uygun?

Mi Box S cihazınıza Google Play'den yukarıdaki uygulamalardan birini indirebilirsiniz.
MOD IPTV üyeliğinizi bu uygulamalara yükleme işlemi çok kolaydır.

MODIPTV ile hangi kanallar izlenebilir?

Satın aldığınız üyeliği sitemizde anlatılan uygulamalara yükledikten sonra 20.000’den fazla içerik izlenebilir olacaktır. Bunun 4.000’den fazlası canlı kanal, 16.000’den fazlası ise film ve dizi gibi seç izle içeriğidir.

Seç izle içeriklerini durdur/oynat – ileri/geri sar – dil/alt yazı seç özellikleri ile izleyebilirsiniz.

Canlı spor, sinema, belgesel, ulusal kanallar, haber, çocuk, müzik kanalları gibi ücretli abonelik gerektiren kanalları sadece paket fiyatlarımız karşılığında izleyebilirsiniz.

MODIPTV.com
Full HD IPTV Server

×

Bu Sayfada Neler Var?